| 4l3x4nd3r a întrebat:

Buna TPU.Astazi m-a intrebat pretena cea mai buna a fetei care o plac daca o iubesc... eu i-am raspuns ca da si ea a avut o reactie cam cidata sa bucurat nespus de mult nu am mai vazut-o asa de bucuroasa nici o data(si mai ales ca acum 2 saptamini i-a murit tatlcrying si a plins mult si fata care o plac a plins putincrying )
si a spus "stima eu" ceva de genul ce credeti ca inseamna...
Si imi puteti da un id de mess al cuiva cine sa ma ajute cu fetele (de preferinta fata daca se poatebig grin)! Dau FUNDA cui imi spune si id de mess si cel mai bun raspuns! Va rog repede

Răspuns Câştigător
| nicoll7 a răspuns:

Spune-i deschis k o placi si ai sa vezi daca iti impartaseste sentimentele. daca e doar o gluma atunci ramaneti prieteni.dar daca nu ii vei spune vor trece zile grele si te vei intreba ce s-ar fi intampla daca iai fi spus ...ai putea fi foarte fericit de raspunsul ei :*

3 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r explică:

M-a intrebat daca o iubesc pe fata care o plac... scuze poate nu intelegeati

| nicoll7 a răspuns:

Inseamna ca si acea fata te place dr nu a avut curajul sa te intrebe si a trimis-o pe prietena ei...iar aceasta s-a bucurat k ai aceleasi sentimente pentru prietena ei. bafta :*

| 4l3x4nd3r explică (pentru nicoll7):

Da dar pretena mea sta in banca cu mine si intodeauna glumeste despre mine si o colega din spate cu porecla savaeta si ea se enerveaza si se cearta tot timpul