| 4l3x4nd3r a întrebat:

cryingcryingcrying Nu am mai vazut fata care imi place de cam 3 sau 2 ore si jumatate si azi m-a intrebat cea mai buna pretena a ei daca o iubesc pe fata care o plac si am spus "da"cryingcryingcrying si sunt foarte suparat si nu am apucat sa o invit undeva sau ceva de genu si nici nu prea intra pe mess si ni nr de telefon nu il am si sunt prea timid sa il cer ajutati-ma va rogcryingcryingcryingcrying cryingcryingcrying Fundacryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Asta m-i se intampla si mie doar ca eu sunt fata si el e baiatullaughingPrietena cea mai buna l-a intrebat daca ma iubeste si a zis dabig grin.Nu l-am vazut de 6 orecrying Acum e problema ta si vorbim despre tine.Pai du-te la prietena ei sau la o colega si spune-i sa iti dea numarul de telefon.happyEu asa am facut la un coleg.Ar trebuii sa mi-l deahappySper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Pai afla numarul ei prin intermediul prietenei ei cele mai bune.big grin

| TotLora a răspuns:

Si noi cum sa te ajutam? Pentru ca nu putem face rost de numarul ei de telefon. Asteapta acum pana o intalnesti si o inviti frumos la o plimbare sau ii ceri numarul de telefon. Poti sa-i ceri si prietenei numarul de telefon cand o intalnesti. Bafta. Fii cu bun simt dar nu rusinos ca ai sa ramai cu ochii in soare.