| WholeWorldTeam a întrebat:

Buna Tpu.Astazi m-am trezit cu o intrebare care as vrea sa o pun femeilor casatorite (asta daca se gasesc pe acest site).Sa zicem ca esti casatorita de 2 ani, poate ca ai si un copil.Intamplator afli ca sotul tau te insala, insa nu cu o "ea" ci cu un "el".Cum procedezi?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa ce-mi revin din soc,ii doresc tot binele si eu nasa!happy
Sincer!
Inseamna ca nu mi-am cunoscut omul de langa mine si asa imi trebuie!
Pentru el,e o nota buna, si-a urmat instinctul firesc si se comporta asa cum ii cere inima, nu se mai preface, nu se mai supune nici unei presiuni sociale!
Si toate bune, viata continua oricum!

| CoquineNoire a răspuns:

Ar fi foarte tare, mi-am dorit dintotdeauna niste amici gay...deci as ramane prietena cu el/ei in continuare.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Din moment ce bărbatul are o altă orientare sexuală bineinţeles că viaţa de cuplu se termină şi implicit căsnicia nu mai are cum să meargă bine.
Divorţul ar fi ce mai bună soluţie. Copilul ar trebui să rămană la mamă, iar tatăl să-i sprijine financiar.
O zi bună!

| Alcyon a răspuns:

Dai divort.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si daca sotul e un ea, travestit, care o inseala cu un el? la asta nu te-ai gandit

| Morphines a răspuns:

Of, bine că e un „el" și nu o „ea" că măi-măi ce-o mai ciufuleam de să-i sară chiloții de pe ea, da, ăia tanga.
Acum, că e bărbat, le-aș ura nuntă de piatră, sau mă rog, de... sticlă. E interzisă căsătoria, deci nu pot să fiu nașă. La naiba! Am vorbit din perspectiva unei femei măritate de 2 ani care are și un copil - poate doi și care este înșelată de șotul ei cu un bărbat. Ce poate fi mai rău?!

| carlosbucuresti1970 a răspuns:

As divorta bineinteles

| carlosbucuresti1970 a răspuns:

O sa divortez, este logic