| 8Biia a întrebat:

Astazi m -am vazut cu iubitul meu. Duminica facem 3 luni de cand suntem impreuna. Eu am 15 si el 18. Il iubesc si el ma iubeste. Astazi cand a venit la mine mi a pus mana pe fund de cateva ori si mi a dat si o palma peste el. A mai facut asta dar cu limita...nu intrecea masura, bine ca nici acum nu a facut o dar m am simtit cam prost...m a cam deranjat un pic. Nu ne am mai vazut de o saptamana si ceva..nu ne vedem prea des pentru ca el este de dimineaţa la scoala iar eu dupa masa. Deci cum sa ii spun ca m am simtit cam prost? Nu vreau nici sa il supar. Ofer funda. Credeti ca este normal ce a facut sau nu?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu înțeleg de ce i-ai permis să te lovească la fund, este un gest foarte urât și de prost gust. Îi spui fără rușine, poate își cere și scuze că te-a făcut să te simți umilită.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca e normal, la varsta lui urla hormonii in el, zii sa isi caute o fata de varsta lui care nu se supara de o mana pusa pe fund

| Doub a răspuns:

"Il iubesc si ma iubeste"-Aham.straight face
Iti dai seama ca el vrea ceva mai mult, nu?thinking

| SkyPilot a răspuns:

Eu, ca baiat, as zice ca este normal. Daca va iubiti, gesturile cu o conotatie sexuala ar trebui sa fie acceptate. Dar daca tu nu esti de accord cu asa ceva, ii spui frumos, fara reprosuri, ca este ceva care deocamdata te face sa nu te simti prea bine. Este mai bine sa ii spui de fiecare data cand iti displace un lucru pe care il face. Daca nu ii spui, el considera ca este acceptabil.

| ywar a răspuns:

"te iubeste" sau te va iubi mai mult daca tu stai pe burtica cu funduletul usor ridicat si el cu ursuletul sa vina sa te viziteze in scorbura. Vai de voi.
Daca nu ti-a placut vizita si ai boala pe el zici ca te-a violat si pe el il baga la mititica. The end.

Răspuns utilizator avertizat
| Clausd10 a răspuns:

Daca e iubitul si nu prietenul tau, atunci nu inteleg de ce te-ar deranja o palma peste fund.

| Ceva123 a răspuns:

Mai,daca exista iubire intre voi aceste gesturi nu ar trebui sa te jeneze, dar totusi poti sa îi spui frumos in fata, doar nu vine sfarsitul lumii. happy

| 4everYO a răspuns:

Foarte normal laughing

| sert a răspuns:

Mda, sincer cam iti transmite ca vrea sa treceti la ceva mai intens, adica in pat

| lovewins25 a răspuns:

Are 18 ani.ce crezi ca vrea de la tine, sincer