| Laur47 a întrebat:

Azi am vorbit cu o fata pe Facebook care e in aceeasi scoala cu mine. Este cu un an mai mica decat mine. Deci am vorbit normal si ea a inceput sa-mi trimita emoticoane gen: Love,iubire(din astea). Am presupus ca ma place, si am intrebat-o de cat timp ma place, si ea mi-a raspuns ca ma place ca prieten dar un pic mai mult. Ce inseamna asta?,, ca prieten un pic mai mult"? Ce sa-i spun? Sa-i spun ca o iubesc sau ca o plac ca prieten. Va rog dati-mi un raspuns! !

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fata a spus mai mult decat era bine. Ca sa-ti faca marturisiri complete ar trebui sa-i spui si tu ceva. Cere-i prietenia(in viata reala nu pe FB) si pe urma vedeti voi daca iese ceva din asta, daca ea accepta.
Oricum, nu pronunta cuvantul "iubire" de pe acum.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cum de ti-a dat prin cap sa o intrebi de cat timp te place? big grin din niste emoticoane?

| Satango a răspuns (pentru Kaℓi):

Păi uite că a nimerit-o şi el de data asta laughing

| LoveSleep a răspuns:

Spune-i doar că o placi, nu le întinde că ajung pe jos și se fac de căcat.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da, vrei sa o bagi direct in friend-zone, ea a vrut sa joci dur

| FlorinGamingRo a răspuns:

Spune-i God Bye my Love!