| Anamariaioana7 a întrebat:

Buna TPU, azi iubitul meu si a sărbătorit ziua acasa deoarece părinții lui sunt plecați câteva zile și el m-a invitat pe mine si pe niște prieteni de ai lui. După petrecere el mi-a zis sa mai raman cateva ore ..pana sa intre la dus mi-a zis ca vrea sa facem sex si sa ma mai gandesc pana iese...am observat ca avea penisul sculat si m-am udat... avem amândoi 15 ani, si imi e putin frica.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Frica de ce? ca va prind parintii lui? rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Este logic si normal sa-ti fie frica, din moment ce esti virgina dar mai ales iti lipsesc informatiile strict necesare si obligatorii sa fie cat mai bine cunoscute. Mai ales in cazul vostru este OBLIGATORIU sa folositi prezervativul. In caz contrar te sfatuiesc sa NU accepti sa intretii sex neprotejat. Multa sanatate!

| timidu89 a răspuns:

E un troll, azi s-a inscris.

| Horiaa21 a răspuns (pentru timidu89):

Poate ca nu avea cont si voia sa intrebe:/

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Și vrei să-ți răspundem repede până iese el de la duș? laughing

| Raluu1234 a răspuns:

Îți e puțin frică de faptul că?
Dacă nu ai chef să faci sex cu el nu face.
Simplu.