| adi7890 a întrebat:

Buna TPU
Care este parerea voastra despre ceaiul de bromura? Este mit sau realitate? Am inteles ca ar stopa dorinta sexuala, dar si ca ar putea sa cauzeze cancer.
Sau poate ca aveti voi idei mai bune de ceaiuri sau chiar medicamente care elimina dorinta sexuala?happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,doar o castrare chimica sau castrarea tear ajuta ca sa elimini dorinta sexuala, numai crede in basme de astea, http://www.stiripesurse.ro/......64547.html

| WaterDrop a răspuns:

Sper ca nu te gandesti sa dai asa ceva copiilor tai.Mai bine impaca`te cu ideea ca vor creste si tot o vor face eventual.

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Ce varsta ai si ce te determina sa elimini dorinta sexuala? Nu stiu daca ar exista ceva pe piata care sa actioneze direct pe inhibarea dorintei sexuale doar un medic te poate ajuta.

| adi7890 explică (pentru Goddess23):

Salut am 29 de ani.happy

| Florin1303 a răspuns:

Nu trebuie ceaiuri sau altele...Mai bine te masturbezi si gata.Masturbatea elimina dorinta sexuala! Doar, sa nu devii dependent de masturbare...