| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Care sunt cele mai interesante lucruri pe care le ştiţi depre India? Scuzaţi categoria dar este cea mai accesată şi îmi trebuie un răspuns urgent.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Hmmm...ca au emigrat in toata lumea, inclusiv in Romania. acum se numesc tigani si din Romania, emigreaza in Italia, franta, Spania, etc. tarile europene confunda tiganii cu romanii si ne jignesc si ne considera in toate felurile pe noi, romanii, care n-avem nicio treaba. interesant, nu?

| white_2190 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/India probabil aici vei gasi multe lucruri despre India.