| anonim_4396 a întrebat:

BunA TPU. Ce atitudine ar trebui sa aiba o fata ca sa fie pe placu baietiilor si mereu in centrul atentiei?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa fie foarte frumoasa si populara.Da, din pacate asta e adevarul. Aparentele fac toti banii in ziua de azi.

| blackangel95 a răspuns:

Sa fie mereu vesela...sa aiba simtul umorului adica sa-i faca mereu sa rad si sa razi si tu la glumele lor asta functioneaza mereu la toti baieti...succes:*winking

| liveforsport a răspuns:

In primul rind trebuie sa fii asa cum te simti tu mai comfortabil si sa fii tu insusi. Atunci te ve-i simti cel mai bine si vei gasi pe cineva care sa te aprecieze la justa valoare!, Funda?

| irina41099 a răspuns:

Sa fie ea insusi asa ai sa stii cine te place