| LarisaLary18 a întrebat:

Ce credeti ca produce sexul excesiv intr-o relatie?

15 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna. Uzura de ''aparate''. Si probabil nu o sa mai fie timp si de dragoste.

| neutrino a răspuns:

Pasiunea si putinta.

| Mussette a răspuns:

Dependenta
oboseala
posibil ei vrea doar sex si nu te mai intereseaza altceva
poate deveni plicticioasa relatia happy

| anonimguy3 a răspuns:

Hmm dependenta, alcoolemie laughing, o relatie bazata doar pe sex... vrei sa continui? xD

| StefanChriss a răspuns:

Plictiseala! Stii cum se spune, mai rarut ca-i mai dragutlaughing. Daca ajungi sa faci sex zilnic cu partenerul tau, sau si mai des, de cateva ori pe zi, dupa cateva saptamai, maximum, ajungi sa te plictisesti, atat de sex, cat si posibil chiar de partener!laughing Cred ca o data la cateva zile (3-4) e cel mai ok thinking altfel o sa scada placerea, asta-i garantat. big grin

| Holiday a răspuns (pentru StefanChriss):

"Daca ajungi sa faci sex zilnic cu partenerul tau... dupa cateva saptamai, maximum, ajungi sa te plictisesti..."

Uite de ce femeile maritate fug pe la altii...cum dracu sa fie excesiv odata pe zi, mai ales la varsta ta...ok, or mai fi zile cand sari, dar mai si recuperezi in altele.
Auzi la el la, e excesiv o data pe zi...laughing

| StefanChriss a răspuns (pentru Holiday):

Ce pot spune? Poate ca sunt eu asexuat (cauta si o sa gasesti inainte sa razi de termenul asta). Eu nu am avut niciodata probleme de genul asta, sa-mi fuga prietena la altul, pentru simplul fapt, ca spre deosebire de majoritatea, tot ce vreau e s-o satisfac pe ea intai! O femeie satisfacuta n-o sa te paraseasca niciodata, si cu atat mai mult, daca nu-i oferi pe tava sexul de cate ori vrea, sau des, in principiu, cu atat o faci mai dependenta dupa tine. Pe de alta parte, cu cat faci pauze mai mari intre sex, cu atat creste placerea atunci cand faci. Fiecare are metodele proprii, tu tine-ti iubita cu sex zilnic, daca asa crezi de cuviinta, dar n-ai niciun motiv sa-mi judeci mie mijloacele! big grin

| Mussette a răspuns (pentru Holiday):

Femeile maritate fug dupa altii, fiindca sotul n-o mai satisface din multe puncte de vedere, nu doar prin sex. Intr-o relatie e nevoie de mai mult decat sex, si de comunicare si altele...

| TeckTonik997 a răspuns:

Eu zic ca uneste cuplul foarte mult si ii face de nedespartit.

| Skilline2012 a răspuns:

Venirea berzei.

| Elvira575 a răspuns:

Copii multi big grin

| ChelioSsS a răspuns:

Copii multi daca nu se foloseste protectie

| P3p3 a răspuns:

Poti ajunge sa slabesti de la efortul fizic...iar lui ii poate scade atractia fata de tine

| LarisaLary18 explică:

Intrebare a fost ce il produce ..sunt si alte cupluri dar nu au prea mult chef de sex

| Mussette a răspuns (pentru LarisaLary18):

Cred ca placerea de a face sex; de a incerca cat mai multe pozitii; atractia fizica, mult prea mare...