| Deliaa94 a întrebat:

Ce părere aveți dacă un tip va blochează așa din senin fără un motiv anume? ( țin sa mentionez ca am avut câteva întâlniri înainte ) m-a ținut blocată cam o luna de zile! De câteva zile m-a deblocat și am început sa vorbim! El mi-a zis ca s-a gândit la mine și m-a deblocat. Ceva l-a făcut sa ma deblocheze altfel putea sa ma lase așa și uitată sa fiu.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a blocat in lift sau cum?

| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim din moment ce nu stim nimic despre relatia voastra, ce ati vorbit etc

| LaraClarice a răspuns:

Daca as fi in locul tau nu as mai vorbi cu el. Chiar l-aș bloca și nu m-ar mai interesa.

| RAY a răspuns:

Cand a auzit ca vrei nunta cu el, tea blocat, acum crede ca te ai rasgandit dar, se pare ca nu

| Andreeush a răspuns:

Dacă eram în locul tău nici nu îl mai băgăm în seamă.
Adică să te blocheze și peste o lună două să își aducă aminte de tine, așa ceva nu mi se pare normal.

| deeeaqq a răspuns:

Te-a deblocat pentru că se plictisea prea tare și nu avea cu cine sa vorbească, nu-ți face speranțe

| gaby5995 a răspuns:

Ceva de genul am pățit și eu. Dupa ceva timp mi-a spus că nu e pregatit de o relație laughing.
Asta cu blocatu' mi se pare ca e ceva necurat la mijloc.

| Magda20 a răspuns:

Probabil în perioada cât te-a blocat el a avut vreo iubită și după ce s-a despărțit de ea, te-a deblocat, gen roata de rezervă.

| CinevaCuCeva a răspuns:

Ori urmărește ceva, ori e prost la drumul mare