| Rodnyyitr a întrebat:

Ce parere aveti despre contactul vizual si limbajul trupului?
Iar daca o persoana mentine un contact vizual constant cu tine, inseamna ca este interesata de tine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu chiar! Poate se uita fiindca si tu te holbezi la acea persoana si este frustrat/frustrata ca nu-i dai pace.

| Rodnyyitr explică (pentru Violleta2022):

Da, posibil si asta, dar de fiecare data cand trecem unul pe langa altul ne 'aruncam' priviri, si ma gandeam ca poate exista un sentiment de placere.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nici vorba. Daca era adevarat, pana acum aveam zeci de gagici, daca nu chiar sute