| horansgang a întrebat:

cine credeti ca se bucura mai mult de sex, femeile sau barbatii? adica ma refer: a pune cheia in bol sau a fi cheia?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal cred ca sexul la uni barbati le place mai mult ca la unele femeii, barbatul ajunge la sex rapid, are dorinta mai puternica etc dar si femeia are mai multe orgasme cand ajunge plus poate face sex cand ea vrea gratis si castiga de pe urma asta, cred ca mai multe avantaje are o femeie decat un barbat privind benefici materiale iar barbatul benefici biologice ca orgasmul

| lpavel a răspuns:

La fel femeile cat si barbatii!

| UzOm a răspuns:

Clar că bărbații. Noi ajungem mai repede la orgasm.

| justadream94 a răspuns:

La fel si barbarii si femeile..atat ca barbatii o si zic laughing

| TheImpaler a răspuns:

Nu stiu cum e la altii. eu dau de doua ori din cur si pa! simti un zvac si s-a terminat. in schimb imi place, chiar daca nu termin eu, sa vad femeia cu ochii peste cap. la mine aia e placerea maxima, nu zvacu-ala.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Deși ar trebui să fie la fel eu cred că bărbați.

| Coquinetza a răspuns:

Daca barbatii ajung mai usor la orgasm nu inseamna ca se si bucura la fel de intens ca femeia dpdv senzatii.
femeile se bucura mai mult pentru ca orgasmul lor e mai puternic, il simt din cap pana in picioare, barbatii au senzatii doar local si simt o eliberare doar la nivel testicular.

| Coquinetza a răspuns (pentru Coquinetza):

In plus, femeile au si clitoris care sporeste placerea si ii poate da un boost.

| roxas a răspuns (pentru Coquinetza):

Ba esti transformers?

| Coquinetza a răspuns (pentru roxas):

Depinde de cine ma conduce.

| Beautifulbutcold a răspuns:

Eu cred ca in aceeasi masura si femeile si barbatii.

| Tzilu a răspuns:

Avand in vedere ca noi putem avea mai multe orgasm repetitiv la o partida..Amandoi se simt doar ca femeile de mai multe ori laughing)