| Veromi321 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna ce se poate intelege din faptul ca, atunci cand un barbat intalneste aceeasi femeie in imprejurari diferite cauta sa-i sustina privirea de fiecare data, iar atunci cand privirile lor se intersecteaza el o priveste intens si permanent direct in ochi fara sa schiteze nici macar un zambet niciodata sau ceva (deci pur si simplu ramane nemiscat), mai are in acelasi timp si o erectie, iar apoi cand acea femeie se intoarce cu spatele, el isi arunca ochii la fundul ei de fiecare data. Raspunsul e ca, o vrea doar pentru sex? Fundahappy

Răspuns Câştigător
| unknøwn a răspuns:

Cu certitudine,nu poţi să zici.
Nici să-ţi dai cu părerea nu poţi.
Orice bărbat căruia îi place de o femeie... vrea să facă sex cu ea,altfel nu i-ar plăcea.
Asta nu înseamnă că vrea DOAR sex. Poate să vrea ceva mai mult, poate să nu.
N-o să vezi niciodată, niciodată, niciodată un băiat care să zică că "îmi place tipa. Da nu vreau să i-o trag."
Dacă zice asta...ori minte, ori nu îi place tipa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stie femeia ca se uita la fundul ei, are ochi si-n ceafa? asta este un instinct, sunt multe femei care adora sa priveasca curul barbatilor

| Veromi321 explică (pentru anonim_4396):

E foarte simplu; femeia il observa daca isi intoarce capul inapoi spre el sau cand trece pe langa el, el deja sta lipit cu ochii de partea ei de jos si mai ales de posteriorul ei. Nu-i doar instinct ci se si vede ca face lucrul acela voit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia e mai obraznica decat barbatul, asa din postarea ta reiese, s-a uitat imediat la prohabul lui