| loveday a întrebat:

colegul meu, cel pe care il plac, e suparat pe mine. Sa va spun cum s-a intamplat: el statea cracanat si vb cu 2 colege iar eu m-am dus prin spatele lui si l-am luat in brate, a reactionat urat, a plecat afara. ce sa fac? acum nu mai vb cu mine sad l-am mai luat de gat la banchet dar nu s-a suparat... una il calareste zi de zi si nu ii zice nimic, ( cu aia ma face geloasa mereu) plus de asta pana sa se supere pe mine l-am intrebat daca am sanse la el si mi-a spus ca : nu stiu ce sa zic, poate nu stiu sg... oare ma place? trebuie neaparat sa il fac sa ii treaca supararea AJUTATI-MA va rog( plizz) aaa era sa uit, deja i-am cerut sz prin msj

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Nu te place si in momentul cand el vorbea cu fetele s-a simtit prost cu tine sau cu gestul facut de tine. Poate asta si vrea sa nu mai vorbiti.Mai bine lasa-l in pace, n-ai gresit cu nimic si daca il deranja trebuia sa-ti spuna decent nu cu talente de suparat...

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil a fost un gest care nu i-a placut, pentru ca nu simte pentru tine ce simti tu.

| Maxim96 a răspuns:

Cauta un alt baiat.Nu ai ce face daca o place mai mult pe fata ceea.

| lauraroxi a răspuns:

Baietilor nu le place sa fie cuceriti ci sa cucereasca, nu le place sa li se ofere cineva pe tava! Sfatul meu este sa nu-i acorzi atentie o vreme asa poate o sa incerce el sa vorbeasca cu tine!

| addelyna2014 a răspuns:

E clar ca nu te iubeste asa cum o iubeste pe fata aia...cauta-ti si tu un baiat din clasa si fa-l gelos daca nu reactioneaza inseamna ca nu te place. si faza cu cerutul scuzei nu mi se pare normal pentru ca tu nu i-a facut ceva iesit din comun pana la urma l-ai luat in brate.

| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Dupa reactia pe care a avut-o as spune ca nu te place dar cine stie... poate a avut un motiv pentru care s-a comportat asa, e bine ca i-ai trimis mesajul...asa isi va da seama ca iti pare rau si exact cum a mai spus cineva, lasa-l un timp pana va veni el la tine si apoi iti vei da seama daca simte ceva pentru tine.
Eu iti urez succes happy

| pisi03 a răspuns:

Pai daca nu ti-a raspuns nici la mesaj e clar ca nu te iubeste, el ar fi trebuit sa se bucure ca l-ai luat in brate... poti sa iti gasesti pe altcineva care chiar o sa te iubeasca. asa cred ca e mai bine