| alexia99 a întrebat:

Credeti ca unei fete de 13 ani ii poate place de un baiat de 7 de ani?happy

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

De ce nu iti cauti un baiat apropiat varstei tale? Pare mare diferenta, logic, dar nu este deloc imposibila, chiar foarte posibila (daca intre voi este ceea ce trebuie.)
El mai "copt" vrea sa fie stapanul care dispune dupa propria vrere de cei din jur. Ca sa-si confirme puterea si sa creasca in propriii ochi, se ataseaza de o fetita imatura, cu o stima de sine foarte scazuta, aflata ea insasi in cautarea unui "parinte" ocrotitor. Convinsa ca nu te-ai fi descurcat singura, Tu fericita ca ai intalnit in sfarsit "salvatorul" care sa iti poarte de grija.laughing)

13 răspunsuri:
| adisuper a răspuns:

Cred că băiatul de 27 ani ajunge la puşcărie laughing

| MrsDraguttza a răspuns:

Poate sa ii placa, dar e cam ilogic...

| denisa123456 a răspuns:

Pai cauta-ti unu de 37 nu laughing

| roxyflory a răspuns:

Se poate dar nu ti-as recomanda

| Ax a răspuns:

Nu laughing

| alexia99 explică:

27 de ani*

| FrumosSiDulce a răspuns:

Da daca e podofila

| FrumosSiDulce a răspuns:

Pedofila*

| LoL2000 a răspuns (pentru FrumosSiDulce):

Cum adica pedofila? raised eyebrows doar baiatul e mai mare decat ea are 27 el e pedofil la urma urmei?!?!?! raised eyebrows

| ALEXcelEU a răspuns:

NU!

| ALEXcelEU a răspuns:

Aaa de 27 de ani nu prea cred baiatul este totusi pra mare. NU!

| Alexandru_Lorente_1984 a răspuns:

Mai sa stii ca este foarte normal pentru ca DRAGOSTEA NU ARE VARSTA