| Swagmotherfuckers a întrebat:

cu ce sa încep decât cu începutul happy, sunt îndrăgostit de o fata, cred ca și ei îi place de mine, nu știu cum sa îi zic, ce sa îi zic, ce sa vorbim când suntem împreună, parcă nu mai am cuvintele la mine, am mai vorbit cu ea în zilele astea și fata în fata și pe Facebook, mă tot gândesc la ea mai tot timpul, nu pot sa învăț nici măcar pentru bac sad, mi-as dori sa fim împreună sa vedem ce va fi, salut, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Redsunshine33 a răspuns:

Buna.Daca esti indragostit insemna ca este destul de vizibil si pentru ealaughing. Incearca sa fii tu cel care faci primul pas.Incepe cu intrebari,de genu: "Pasiuni"?, ce ii place sa faca?,ce vrea de la un baiat?,seriale,carti, locuri favorite? Ideea e sa va cunoasteti mai bine, timp in care iti dai si tu seama daca si ea te place,(daca, nu ai curajul sa fii mai directlaughing).Tot ce e important e sa fii tu insuti, sa fii sincer.Toate cele bune iti doresc si sa cuceresti fata.happy Sper, ca te-am ajutat macar 5%. Daca, mai ai nevoie de sfaturi, poti sa ma mai intrebi.:-D Apropo, nu neglija nici bacul.laughing

| Swagmotherfuckers explică (pentru Redsunshine33):

Mulțumesc pentru sfat happy

| Redsunshine33 a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Multumesc pentru funda!happy

3 răspunsuri:
| Aleeeela a răspuns:

Caut'o. Ofera flori, bomboane. Unele fetele le place sa fie curtate. Complimenteaz-O pentru orice lucru. Poate merge. La mine ar merge