| Alex_7039 a întrebat:

Buna TPUhappy. Cum a fost primul vostru sarut(franch), avand in vedere ca nu stiati cum se "practica"?big grin

12 răspunsuri:
| missoriginal a răspuns:

Pai pentru mine a fost surprinzator de placut pentru ca eu credeam ca e un gest foarte scarbos dar dupa ce l`am,, experimentat'' chiar mi-a placut foarte mult.

| JustmeV a răspuns:

Nu ai idee cat de bine a fost :X.

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Spontan

| kagome17 a răspuns:

Buna, si eu am fost in situatia ta, ma gandeam cum e, daca isi va da seama ca nu stiu dar pana laurm, a totul a fost bine
sfatul meu este "sa te lasi dusa de val" si totul o sa iasa bine.
succes

| kagome17 a răspuns:

Si in legatura cu primul meu sarut a fost de neuitat. nu-ti fa griji ca e primul, totul o sa vina de la sine

| BlonDiK123 a răspuns:

Pai..la mine a fost cea mai intesa senzatie traita cu un baiat pe care chiar il placeam inca nu ajunsesem in stadiul de al iubi... o sa fie ok atat timp cat o sa fii tu insati. funditahappy?

| IreneShyket a răspuns:

Primul meu sarut frantuzesc a fost la varsta de 13 ani. Baiatul de 15 pe atunci stia foarte bine. Eram la prima intalnire iar afara ploua..era o vreme destul de urata pentru un prim sarut. dar totusi s. a intamplat in ploaie. de atunci ador ploaia. La inceput a fost putin ciudat pentru ca nu stiam cum sa o fac. dar el a "preluat conducerea". si a fost foarte ok. Mi. a stat gandul doar la acel sarut. Acum cand ploua. tot la acel sarut ma gandesc. Am uitat sa mentionez ca inca sunt cu acel baiat.

| PisikaNeagra a răspuns (pentru IreneShyket):

Acum cati ani ai? Scuze daca te deranjeaza ca intreb, dar e super frumoasa povestea ta love struck

| IreneShyket a răspuns (pentru PisikaNeagra):

Acum am 17 big grin

| KloKul a răspuns:

La 9 aniwinkinglaughing

| cosmintnt a răspuns (pentru KloKul):

Ai stiut tu la 9 ANI ..fi serios ma laughing)

| KloKul a răspuns (pentru cosmintnt):

Nu de-la 9? ....dela 5 ani gata pe treaba cu minelaughing)