| bLoNnNda a întrebat:

Buna TPU:* Cum sa fac sa-mi recuperez increderea in iubitul meu? Suntem impreuna de un an, eu am 20 de ani el 23.In tot timpul asta s-a bagat multa lume intre noi,prieteni de-ai lui,prieteni de-ai mei, si niste simple vorbe ne faceau sa ne certam, si cate o mica cearta de asta a dus si la despartire.Cu toate astea, am mers mai departe si ne-am impacat.Acum e totul ok intre noi, chiar foarte bine.Am avut o discutie serioasa cu el si ne-am hotarat sa mergem mai departe impreuna,indiferent de ce a fost, pentru ca ne iubim.Doar ca totusi indoiala aia a ramas acolo...si prietenele mele pun paie pe foc la orice imi spune el gen "chiar il crezi? pune-l sa-ti demonstreze ca a fost in cutare loc sau ca a facut cutare lucru"Si ma baga in ceata,eu vreau sa am incredere in el,vreau sa ne fie bine in sfarsit, sa nu ne mai certam pentru nimicuri...Cum sa-mi recuperez increderea in el si sa nu ma mai indoiesc de tot ce zice? Il iubesc foarte mult si nu vreau sa-l pierd acum cand totul e perfect din cauza ca sunt eu paranoica.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Depinde care sunt motivele care au dus la situatia asta. tu te-ai certat cu el doar din cauza vorbelor auzite sau l-ai si prins cu ceva? nu vreau sa invart si eu cutitul in rana dar de obicei nu iese fum fara foc. totusi pot fi doar vorbe scornite din invidie. dar tocmai de aici vine si indoiala ta. eu zic ca procesul asta de castigare a increderii o sa fie mai lung si va trebui sa faci si tu ceva in privinta asta. ca sa scapi de indoieli, nu cred ca esti paranoica daca "verifici" de cateva ori atunci cand ai o banuiala. daca poti sa faci asta discret, fara ca el sa-si dea seama, dupa cateva verificari in care nu l-ai prins cu nimic si daca nu mai apare niciun nor pe cer o perioada, cu timpul, iti vei recapata increderea in el.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sexul e mai puternic decat increderea.

| Dudyy a răspuns:

Ofera-i cel mai bun oral

| AnicaiAlin a răspuns (pentru Dudyy):

Si o mancare gustoasa pe urma

| DOLARVS a răspuns:

1. nu te mai lua dupa prieteni 2. arata-i ca il iubesti sunt baiat si stiu foarte bine ce zic arati ca il iubesti fai placerile pupal mult pe obraz pe fata si zi ca il iubesti si incepi sa plangi va merge! http://www.youtube.com/watch?v=PZlEA9e0HhM