| MaryaSiAtÂt a întrebat:

prietenele mele cele mai bune mi-au fost 'furate' de cineva cu care am fost si eu prietena si e foarte rea, iar acum ca nu mai suntem prietene ar face orice numai sa-mi fie mie rau.intrebarea e:cum sa-mi recuperez prietenele? pentru ca acum si-au pierdut increderea in mine.va multumesc mult.Si vreau sa stie chiar daca nu cred ca le iubesc foarte mult...si mi-e dor de ele.

1 răspuns:
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa le dovedesti ca esti o prietena buna si de incredere.Ia-le undeva in particular si explica-le ca iti pare rau si ca vreti sa fiti din nou prietene.
Succes!:*