| Nathalie18 a întrebat:

Cum sa reactionez fata de o persoana care nu vrea nici macar prieteni sa fim desi eu tin la el si voiam relatie si m-a luat la misto si altele. daca o sa ma uit urat si asa o sa ii dau satisfactie nu? Deci va trebui sa ma comport normal ca si pana acum? Desi in capul meu acum simt ura..si dispret dar stiu ca nu e asa sunt doar nervoasa si nu stiu cum sa reactionez.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate esti disperata, enervanta, sacaitoare, nu il atragi nici fizic, cam multe nu crezi?

| Nathalie18 explică (pentru RAY):

Nu sunt asa, dar ma pierd putin cand vorbesc cu el, cam atat, ma intimideaza..nu ii scriu el ma tot cauta sa iesim.

| RAY a răspuns (pentru Nathalie18):

E normal il iubesti, deci el te cauta apoi isi spune ca nu vrea sa fiti amici?

| Nathalie18 explică (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru Nathalie18):

Inseamna ca are probleme de comportament acest baiat

| sweetangels a răspuns:

Ii tragi o injuratura si stai sa ii observi expresia fetei. O sa vezi ca n-o sa te mai ia la misto veci.