| SweetLove999 a întrebat:

Buna TPU big grin Imi place de un baiat si am fost cu el la plimbare intr-o zi el stie ca il plac iar el are prietena. si mi-a spus ca poate am sanse cu el. si evita de multe ori sa vorbeasca cu mine pe mess. credeti ca isi bate joc de mine? crying thx dau funda!

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De fapt e loial ei sa zic asa, ii place de prietena lui de aceea nu prea da importanta altei fete si le evita nu vrea sa aiba de aface cu altele cat timp are iubita.
Parerea mea e sa nu fii fara obraz si sa incerci sa il iei pentru tine daca chiar ii place de tine va renunta poate la prietena lui daca nu isi va continua relatia si tu trebuie sa accepti asta nu isi bate joc de tine doar isi tine la persoana iubita atat.

| SweetLove999 explică (pentru MarianWLF):

Da dar sa nu isi bata joc. putea sa spuna din primea seara in care am vorbit. in loc sa imi spuna ca da ca si lui i place de mine putin si ca sunt ok. si dupa sa iasa cu mine pe la mall si etc! Si sa imi spun ca am sanse la el. mi se pare stupid nu crezi? crying crying

| MarianWLF a răspuns (pentru SweetLove999):

Aaa deci nu stiai ca are prietena acum inteleg.
Pai in cazul asta nu e o persoana prea serioasa decat sa-ti faca si tie asa daca ai fi cu el mai bine nu risca sa intrii intr-o relatie cu el poate iti va frange inima si nu se merita asta crede-ma si eu m-am despartit de prietena mea intr-un mod foarte dureros si am stat suparat mult timp decat sa patesti si tu asa mai bine cauta alt baiat mai serios care e gata sa-ti ofere toata dragostea lui.