| Elena95elena a întrebat:

Buna TPUbig grin.luna trecute problema mi-eu intarziat 10 zilesad. acum luna aceasta mi-a intarziat 6 zile si nu int dc atat de multsad. insarcinata nu am cum sa fiuhappy dar nu inteleg dc imi intarzie asa de multsad cine ma ajuta si pe mine cu un sfat primeste funda:*!

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,daca nu ai cum sa fii insarcinata,atunci inseamna ca e vorba de o dereglare,sau o raceala la ovare, menstruatia nu vine mereu la timp, la multe fete e neregulata dar nu trebuie sa te ingrijorezi.

| Sonniiaa a răspuns:

E normal. Se mai intampla, nici 'Mos Craciun' sau alocatia nu vine exact la timp.