| Adriana99 a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma! Deci am fost cu un baiat timp de 6 zile si ne-am despartit pentru ca m-a mintit ca nu iese afara si a iesit si sa si pitit de mine si eu i-am spsu ca nu mai vreau sa fiu cu el, cu toate ca-l plac si ca vreau sa ne impacam dar ne-am certat rau ne-am injurat pentru ca eu am spus la toaat scoala ca am fost cu el doar ca am facut un pariu cea ce nu e adevarat.Am spus asta pentru ca lui nu prea i-a pasat ca ne-am despartit.acum nu mai vrea sa auda de mine... dra eu vreau sa ne imapaca. Ce pot sa fac sa ma ierte? E cel mai frumos si popular baiat din scoala si mi-e frica sa nu se uita la alta fata. Ajutati-ma! Cum pot sa ma impac cu el? Pentru mai multe detalii id meu este:frumusika_adyttza

Răspuns Câştigător
| xpbauuxx a răspuns:

Pai.daca tot zici ca-i cel mai frumos si popular baiat din scoala atragei atentia si fal sa vada ca iti pasa dar sa nu pari prea disperata. Aratai ca poate sa aiba incredere in tine.Fal sa te placa din nou cu gesturi mici dar importante. Daca tea placut odata iti zic ca inca simte cv pentru tine. Bafta si FUNDA pls :XXX

13 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Odata ce l-ai mintit, si el nu mai vrea sa auda de tine nu mai poti face nimic.winking

| Adriana99 explică (pentru Gina1):

Stiu...dar sunt sigura ca ma iubeste si nu vreau sal pierd

| Gina1 a răspuns (pentru Adriana99):

Cati ani ai? thinking

| Gina1 a răspuns:

Cati ani ai ?

| Adriana99 explică (pentru Gina1):

Dar chiar acum m-am impacat cu el.

| Adriana99 explică (pentru Gina1):

Face 14 in mai

| Gina1 a răspuns:

Bravo! Tu i-ai zis lui, sau el tie? smug

| Adriana99 explică (pentru Gina1):

El m-a intrebat ce afc pe mess am inceput sa vorbim l-am iertat si am devenit doar prieteni si a doua zii m-a intrebat daca vreau sa fiu iar cu el sia m zis ac daa:*

| Adriana99 explică (pentru Gina1):

El

| Gina1 a răspuns:

Ce tare! Bravo voua! Dar prietenul tau cati ani are? :*

| drkonik80 a răspuns:

Ai o problema. nu il mai baga o vreme in seama.si ai sa vezi ca vine singur la tine

| Adriana99 explică (pentru drkonik80):

Si daca nu o sa vina?