| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu m-a mintit cu multe lucruri si azi mi-am dat seama. S-a despartit de mine. Cum fac sa îl am din nou? Îl vreau înapoi! Funda, dar sa fie un raspuns clar si corect!

3 răspunsuri:
| Aida55 a răspuns:

Anutza, nu a si tu un pic de mandrie? :/ Stai sa fii batjocura acelui baiat? Iti place sa traiesti in minciuna?

Treci peste, draga mea! Balta e plina de pesti. Eu zic sa nu mai alergi dupa el, daca ai un pic de onoare. big grin

| Anutzaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Aida55):

Nu intelegi. Dupa tot ce mi-a facut inca mai am puterea sa il iert si il iubesc enorm. Cum sa trec peste daca il vad in fiecare zi?! Eu una nu pot sa trec peste asa pur si simplu.

| Buburuză38 a răspuns:

Hei!

Ești sigură că ai nevoie de el? Ești sigură că vrei să trăiești în minciună alături de astfel de oameni? Gândește-te bine la asta.
Da, îl iubești, suferi, dar privește în viitor, o să găsești și alți băieți, alții care să te iubească și să te respecte, nu e capăt de lume.
Arată-i că nu îi pasă, că ești puternică și că ai trecut peste, așa îl faci să sufere cel mai tare!

Ai grijă de tine, te pup.