| Mimilus a întrebat:

daca faci sex in apa (dus, cada) neprotejat ce riscuri apar?
De exemplu daca stai in casa si faci sex iar baiatul da drumul in apa exista vreun risc?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Am aflat si eu azi, tot de aici, de la o destinsa doamna, ca poti ramane gravida in asemenea cazuri, doar daca apa nu contine clor!

| sofisis a răspuns:

Ma, eu nu am auzit de asemenea cazuri.
Pe de alta parte circula o poveste "mioritica" acum ceva ani cum ca unu a fost impuscat in c***e si glontul a ricosat intre picioarele unei domnisoare si aceasta a ramas gravida.
Sau mai celebra poveste de la stiri cu femeia care a ramas insarcinata cu sotul ei plecat pe front, prin intermediul internetului (care se pare ca a devenit atat de avansat incat poti ramane gravida prin wi fi).