| deea_5980 a întrebat:

Daca o faci cand esti pe stop neprotejat si baiatul nu isi da drumul in tine exista vreun risc?

Răspuns Câştigător
| shtefy a răspuns:

Pai exista un mic risc deoarece se elibereaza niste nazdravani si inainte de a "se gata" tipul, dar ca sa ramai insarcinata riscul este ffffffff mic.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, poti sa faci cancer de col uterin.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da logic. Poţi rămâne însărcinată. Sau, poţi să iei vreo boală. Deci, mai bine. Aşteaptă să-ţi treacă, iar după 2-3 zile o faci. Şi, mai bine, nu la o vârstă fragedă.

Skillz

| Sevenup a răspuns:

Sigur. Poti ramane insarcinata happy

| shocky2 a răspuns:

Cand esti pe stop ramai cel mai repede gravida, nu cred ca sunt scumpe prezervativele!

Durex`ul s-a facut 4 lei 3 prezervative.

Ce mai vrei?

| oneDisturbed a răspuns:

Sa o faci cand esti pe stop e destul de...

Oricum, singurul risc ar fi ca el sa aiba vre'o boala cu transmitere sexuala...

| alexooox a răspuns:

Nu exista vreun risc :\ daca nu isi da drumu in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, riscul de a nu ramane insarcinata este de 1%...nu risca...eu am patit`o si am facut avort.ai grija de tine!

| Alle97 a răspuns:

Da.im primul rand ai putea tu ramane insarcinata sau sa iei vreo boala. iar pentru baiat nu stiu ce risc este. dar am sa ma documentez si am sa te ajut mai mult. sper ca te-am ajutat.love struck

| cristtinaaa a răspuns:

Sincer nu stiu, dar am auzit ca nu e bine sa faci sex cand esti pe stop. ` straight face

| D1NuT22A a răspuns:

Sincer mie nu mi s-a intamplat nimic pana acum deji am facut-o de multe ori...acumnu stiu ce sa zic! ai si u grijawinking