| Alexandra_Alexandra_1997_mNht a întrebat:

Buna, TPU.
De 6 luni vorbesc cu un baiat pe ascuns si facem asta deoarece cand am inceput sa vorbim cand el era intr-o relatie si la fel si eu iar acum suntem singuri amandoi. Ceea ce ma deranjeaza este ca nu-mi da voie pe telefonul lui deloc iar el pur si simplu imi controleaza viata (are parolele mele si telefonul meu cand il vrea). L-am prins acum 2 luni ca mai vorbea cu fete pe Facebook si stiu ca ii scriu si lui de asemenea foarte multe fete. Ce as putea sa fac sa fac rost de o dovada ca ar putea sa ma insele daca el nu are de gand sa-mi dea telefonul si-mi spune ca nu face asa ceva si sa termin cu dubiile sau ce as putea sa fac sa-mi fie bine. Precizez ca eu cand ma vad cu el isi ia telefonul si la baie iar cand sunt langa el nu umbla pe el.

Răspuns Câştigător
| dianabbb a răspuns:

Iubitul tău nu cred ca te iubește. Din experiența iti spun ca un băiat fidel nu se comporta așa. Ti-As sugera sa îl lași și tu sa Îți schimbi parolele.

Răspuns Apreciat de Editori
| Necunoscut112 a răspuns:

E o porcărie treaba asta cu schimbul de parole între parteneri, si e cazul să le modifici si tu, să nu mai aibă acces la ele. E absurd să ţi le ceară, in conditiile in care el nu ţi le dă ţie. Şi e absurd oricum să vă verificaţi conturile de socializare. E clar că te înşală şi e clar că nu vă iubiţi, nu vă respectaţi şi nu aveţi incredere unul în celălalt. Caută-ţi alt partener si nu mai face prostia de a incerca să ii verifici telefonul, dar nici de a-i da parolele conturilor tale.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai tu de ce ai fost proasta sa-i dai parola?

| Freya1 a răspuns:

Exista doua posibilitati.
Ori te insala (mai vorbeste si cu alte fete) ca naravul din fire ....si nu stiu ce te astepteai cand l-ai luat de la alta.Ori pur si simplu este cautat de fete si nu vrea sa vezi tu pentru ca se teme ca esti prea geloasa.

| sofisis a răspuns:

Nu esti singura lui iubita. Nici fosta nu era singura lui iubita. Iti pierzi timpul cu el

| Elena9328 a răspuns:

Draga mea, te minte ca pe ultima spiță.
Sfatul meu e sa ți vezi de drumul tau, nu meriti un astfel de om.

| gheorghe699 a răspuns:

Fata,dutee,fara regrete ca nu ai de ce, tipul nu merita sa stai un minut cu el, si cu urmatorul... fara parole

| 90210 a răspuns:

Fugi

| Anabela777 a răspuns:

Stai sa-ti inteleg logica. Tu vrei sa te desparti de el? Ca in caz de e asa, ai putea s-o faci direct fara sa mai faci pe Scooby-Dooh si sa-ti demonstrezi taman ce era de asteptat. Eu in locul tau as face astfel:ma duc la el, ii spun ca, daca nu ma lasa fix in acea clipa sa-i umblu in telefon, ne despartim, daca nu ma lasa nu-i zic nici "buna ziua" si plec acasa. Nu trebuie sa-ti pese de asemenea infecti.

| Alexandra_Alexandra_1997_mNht explică (pentru Anabela777):

Am mai incercat sa ii cer telefonul si imi spunea sa am incredere in el si se enerva si ma lasa sa dorm suparata. dar de data asta va fi definitiv.

| Dany_Daniel_1995 a răspuns:

Ai putea sa il testezi. Veni îți faci un cont fals si pui o poza buna si il agăți si vezi ce se întâmpla.