| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, de ce mă durea burta jos și după ce mă masturbez nu mă mai doare?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pai erai prea plină e normal ca dupa sa nu te mai doara se elibera tensiunea,. exact ca si la noi barbatii după masturbare se elibereaza testiculele si dispare durerea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate la voi fetele presiunea apasa pe ovare si rezoneaza durerea in burta iar cand ai oragsm eliberezi vaginul/clitorisul de continut si te simti minunat, ce varsta ai? Multumesc sanatate multa.

| aditimus a răspuns:

Pentru ca se elibereaza Hormonii.

https://bcrclubantreprenori.ro/......unoasteti/

| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, n-am mai auzit asa ceva pan-acum. Cel putin nu la barbati.

| Werrich a răspuns:

In stomac aveai sperma si dupa masturbare s-a dus sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La întrebarea asta îți răspundea sigur bine userul corbulalbrosu.
Și eu pățeam sa ma doară nucile câteodată, și după ce ma "descarcam" sa nu mai ma doară, dar era doar pentru o perioada scurta.
Ai nevoie de iubit cred.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Deoarece creierul tău elimină niște substanțe, numite "endorfine"winking Funda? big grin

| dorelGolf4 a răspuns:

Nu stiu vere nu sunt fata?