| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp dupa menstruatia care m-a tinut 14zile am chiar si dupa o saptamana am secretii maronii. oare de la ce ar putea fi? port protejslipuri si pana seara e un sfert patat ..adica e maroniu spre galben inchis sad nu mi sa mai intramplat de la ce o fi? Multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Ai ciclu abundent, iar in perioada menstruatiei pierzi mult calciu. Ar fi bine sa iei Clorocalcin. Este bun pentru stoparea ciclului abundent si ca aport de Calciu in organism.
Sau, pot fi efectul unei raceli sau pot fi si chisturi ovariene.

2 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Du-te la ginecolog.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DAAA, este o "problemă" - o menstruaţie "normală" ţine între 3-7 zile - dacă este mai scurtă sau mai lungă, atunci poate fi o problemă de ordin medical!

Recomand să mergi NEAPĂRAT la un control ginecologic!