| delis a întrebat:

Ce protejslipuri sa port?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DiscreetwinkingDupa parerea mea sunt cele mai bune big grin

| SweetCandy a răspuns:

Protejslipuri Discreet Multiform (sunt cele mai bunebig grin )

| ashley26pink a răspuns:

Discreet sau Always(pentru perioada aia najpawinking ) astea sunt cele mai bune.

| DeNyyy a răspuns:

Eu port discreet deoarece sa stii ca sunt foarte bune

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Discreet sunt cele mai bune protejsipuri. Le lipesti de slip si nu le simt absolut deloc!winking

Trust mehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot discreet. nu ma despart de ele. mi se par cele mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discreet.acestea sunt cele mai bune dupa parerea mea.

| iloveusa a răspuns:

Bella,bella for teens si discreet sunt cele mai subtiri protejslipuri posibile

| mirella_9425 a răspuns:

Protejslip pentru. tanga daca porti sau pentru.tetra.Depinde ce lenjerie folosesti.HAHAHA! Sau intrebi ce marca? Nu iti spun ca sa nu fac reclama.

| bianca33 a răspuns:

Eu folosesc Discreea. Dupa parerea mea sunt cele mai bune! Am incercat mai multe game, dar sunt cam proaste.Dar daca iti curge mult poarta Carefree si astea sunt faine.Bafta!

| Crisu_5721 a răspuns:

Buna, poarta protejslipurile Discreet, chiar sunt bune si exista o intreaga gama din care poti sa iti alegi ce tip ti se potriveste!