| Nathalie18 a întrebat:

De ceva timp refuza sa facem sex si imi spune ca nu poate. Si nu inteleg de ce..se multumeste doar cu un oral. oare e vina mea sau va avea el ceva probleme fiziologice? Cum sa discut cu el despre asta sa imi zica adevaratul motiv pentru care nu vrea. Voi in ce contexte ati refuza?

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Te-ai gandit un pic ca poate ati exagerat? Faceti cam des poate si el nu mai vrea pur si simplu poate incepe sa ii treaca de tine si sa nu il mai atragi iar oralul il accepta poate ca sa nu te refuze de tot sau are pe altcineva

| sofisis a răspuns:

Nu il mai atragi...

| Necunoscut112 a răspuns:

Ii e silă să te mai atingă prea mult, aşa că te pune la oral şi se descarcă. Evident că nu simte nimic pentru tine şi nu îl interesează să te satisfacă, ci te foloseşte când simte nevoia.

| Nathalie18 explică (pentru Necunoscut112):

Aa si pana acum nu i-a fost sila? Sau cum? Cum sa fac sa primesc si eu ceva in schimb? Mereu am fost curata, epilata etc de ce i-ar fi sila?

| aumih16 a răspuns:

Pai daca el! asta vrea! asta doreste! ce vrei nu toti baietii! sunt cu cel in fund! unii cu cel in gura!

| kandaraki a răspuns:

Nu il mai atragi probabil

| ShamelessQboy a răspuns:

Asta nu prea este specific băieților, în general ei sunt cei care sunt mai dornici de sex, poate este el o exceptie? Poate ar trebui să încercați ceva nou. Mai întâi discuta cu el sa nu cumva sa aiba alte fantezii, am mai auzit si cazuri de genul, când băieții aveau fantezii gay dar le era rusine sa le expună de frica ca nu vor fi înțeleși!
Deci primul pas este sa discuți sincer cu el sa-l faci sa inteleaga ca orice ar fi il vei intelege, fantezii, amanta, etc
Succes!

| JustMeForever3 a răspuns:

Pune-l si tu să îți fac oral si gata

| Kimball a răspuns:

Poate nu i se mai scoala sau are vreo boala si incearca sa te fereasca de ea pana isi face curaj sa votbitihappy exista multe poasibilitați

| AdinaanidA a răspuns:

Dacă de pe acum refuză să faceți sex, de ce mai stai cu el? Ce speranțe mai ai pe viitor?
Pleacă, părăsește-l și vezi-ți de viața ta. Găsește-ți unul normal care să te iubească și cu care să te înțelegi. Mai târziu îți va părea rău că ai pierdut atâta timp aiurea.

| SüßesHäschen a răspuns:

Asa cum spune si Kimball.

| jorjache a răspuns:

Mie mi-ar trebui două
?

| AnonimaFaraSens a răspuns:

Poate. E ceva la tine.tu trebuie sa fii atragatoare sa il exciti.
Chestii de astea.
Fii mai nebunatica

Poate o sa ii placa.
Poate esti retrasa sau nu esti excitata.
Intreba ma ceva in privat daca vrei