| Jack99 a întrebat:

De la ce varsta devine un tip virgin neatractiv pentru fete?

36 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Să văd, poate pentru că taman ce m-am operat acu o lună și încă am dureri groaznice și n-am starea de-a ieși la agățat?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Dar inainte de asta de ce nu ai avut noroc?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Printre altele, că sunt cam prost d'aia, dacă nu știi să vorbești cu o femeie, să o faci să se simtă bine nu pupi pusi. Și dacă instigi că sunt urât te mănânc cu fulgi cu tot. laughing Nu sunt urât! Nici Adonis nu sunt, dar nu sunt urât.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Pai si acum ai aflat cum sa te comporti, de cand ai boala asta, ironia vieti

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu, mi-am dat seama că-s cam idiot, când am fost cam disperat și ultima tipă mi-a dat rekt.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Poti sa gasesti si in prezent, dar sa fie de nivelul tau