| tigersss a întrebat:

Buna TPU deci am nevoie de niste raspunsuri deci ultimul meu contact sexual a avut loc pe 10 iulie pe 14 iulie mie venit ciclul pentru prima oara a durat 6 zile desi trebuia sa-mi vina pe 12 august nu mi-a venit nici pana acum in data de azi 2 septembrie am ai avut niste scurgeri maroni dar foarte rare si de scurta durata deci e posibil sa fie o dereglare? deci mi-a venit pentru prima oara si apoi nu mia mai venit.deci ce sa fie? au funda si vot ps:cand am avut contactul sexual prietenul meu nu a ejaculat in mine

Răspuns Câştigător
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Pai stai linistita daca nu a ejculat in tine nu cred ca poate fii nicio probleme preima oara cand itivine e norma ca nu o sa iti vina din luna in luna ca asa mi s-a intamplat si mie mi-a venit pe 26 ian si mia veni abia in 19 martie deci stai calma nu e nimic de care sa te ingrijorezi dar data viitoare fii mai atenta asta poate aduce la dereglari hormonale.

Bafta! FUNDA?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sunt șanse mari ca tu să fi rămas însărcinată dacă ai făcut sex neprotejat, CHIAR DACĂ nu a ejaculat.
Scurgerile maronii indică ori implantarea embrionului în uter, ori faptul că urmează să îți vină menstruația.
Baftă!

| tigersss explică:

Mai astept raspuns