| beautfydenise a întrebat:

Buna TPU.deci din vara am inceput sa vb cu un baiat si apoi am avut o relatie dar retrasa ne intalneam doar p ascuns ca asa a vrut el, el e mai mare ca mine si nu vine acasa in timpul scolii doar in vacante si cand e la scoala nu tinem legatura da nu stiu cum e el nu-i ca ceilalti baieti e mai altfel mai rusinos nu vb, de craciun ne-am intalnit in disco si era cu prietenii lui si eu tot am dansat cu prietenii lui si am vazut ca tot se uita la mine si s-a enervat si a luat o fata la dans si tot se uita la mine si le zicea la pritenii lui ca ma iubeste sa ma duc pana la el si nu am vrut...acum intr-o seara m-a sunat sa ies afara si nu am vrut am bagat tot felul de motive si acum ne-am intalnit in disco si tot se uita la mine si apoi numa ca am vazut ca era cu una si se saruta cu ea si a stat cu ea si venea cu ea acol langa mine si se uita la mine. el nu stiu numa cand e ametit e indraznet si asa si nu pot vb asa cu el sa ii zic tot ce am de zis ca mi-e rusine. ce sa fac acum ca tin foarte mult la el?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai avut ocazia sa iesi inainte cu el acum daca e cu alta stai si iti dai palme peste fatisoara ta regretand greseala din trecut. L-ai pierdut.

| Kalyn a răspuns:

Pai tu i-ai dat numai semne ca nu-l placi pana in mometul asta...nu fii fraiera ca il pierzi, in leg cu fata cealalta a fost doar sa te impresioneze, dar daca nu actionezi repede asa din joaca da de una si pa si pusy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si sa relatezi evenimentele in ordinea sccesiunii.

| GHIULEA a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa ii spui sincer si fara rusine tot ce vrei sa ii zici. Faptul ca ti-e rusine sau ca nu vrei sa ii spui, el poate crede ca te feresti de el sau ca ai ceva ascuns. Incearca sa fi tu insati. Spune tot ce ai pe suflet, iar daca o sa te accepte asa cum esti, inseamna ca te iubeste cu adevarat!

| TwentyGhost a răspuns:

winking ce-l mai tare am facut sexwinking