| kissmeIOANA a întrebat:

Am avut un iubit mai demult (acum un an)si un prost m-a despartit de el. eu nu vroiam sa ma despart de el. inca il plac si mai vreau sa mai fiu cu el dar el nu prea ma mai baga in seama.cred ca este suparat pe mine...
nici pe messenger nu imi mai raspunde... AJUTOR! cum sa il mai recuceresc?

2 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

Nu cred ca mai poti dar stii cum poti vedea daca mai tine la tine? pune.te cu unu doar de farmec sau nu stiu doar date pe langa unu cand e exu tau prieten prin apropriere.te uiti ce fata are: -daca nici nu se uita(te a uitat)-daca se uita gelos nu te a uitat.-si daca te baga in seama e mai mult gelos decat a 2 a varianta thumbs up noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar prostul ala cinei? nu cumva prietenul lui cu care l-ai inselat?