| Necunoscut123456789 a întrebat:

Deci in clasa a6a a venit o fata la mine in clasa si i-a placut de mine.Am vorbit cu ea vara si i-am cerut combinatia si a zis bine, totul frumos pana aici.La inceput de a7a a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine si isi cere scuze dar poate o sa imi gasesc o fata in afara de ea si chestii de genul asta.In clasa a7a nici nu prea am vorbit cu ea decat numai chestii legate de teme si prostii de astea. Dintra 8a a inceput sa imi placa de ea si m-am imprietenit mai bine, dar nu i-am zis nimic de alta combinatie.Acum de ceva timp am avut banchetul si am dansat mai mult cu ea si sincer nu stiu ce sa fac, mie imi place de ea, sa ii mai cer o data prietenia? Funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| sandy2001 a răspuns:

Uita-te atent la ea, cum se uita la tine si intra pe niste site-uri unde poti afla daca te place, de ex: scrie pe google cum pot afla daca o fata ma place.

| gaxby a răspuns:

Prietenas tu fi atent la cum se uita la tine, in comparatie cu alti baieti si fa-i unele complimente, apoi intreab-o dar fi antena: intreab-o pe un mod mai serios asa... ''pot sa te intreb ceva'' sau''pot sa iti spun ceva'' gen dar sa nu fie vorba despre combinatie ci despre altceva si vezi cat e de interesata daca e interesata intreab-o daca vrea sa fie cu tine daca nu e cauta o alta sunt convins ca sunt mai multe. Sa imi spui cum a mers.