| dedeya_1210 a întrebat:

Buna TPU deci mie imi place de un baiat iar el vb cu mine radem impreuna uneori imi pune mana pe umeri si are o chestie cu ciupitul de burta si am abservat ca ma ciupit chiar din a doua zi cand ne-am cunoscut dar nu stiu ce sa cred daca ma place sau nu pentru ca la fel o trateaza si pe o prietena de-a mea si nu pare un tip care sa joace la doua carti

Răspuns Câştigător
| justnobody a răspuns:

Bunalove struck
probabil te place si pe tine, si pe prietena ta
dar incearca sa fii mai buna ca ea:
zambeste`i baiatului tot timpul, uitate la el mai anume si poate iese ceva:*

succes

2 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Probabil va place pe aman2. big grin

Daca si tu simti acelasi lucru, baga`te repede pe el pana nu ti`l sufla prietena ta.:*

| RMihai a răspuns:

Probabil ii taran cum sa va ciupeasca de burta ori cat ar parea de normal nu-i normal, va place de amndoua si vrea sa vada care pica in plasa