| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu daca si ea ma place.Adica vorbim destul de mult in genereal,radem,pe facebook m-a ciupit, iar eu am ciupit-o inapoi ( thinking ).Ce sa fac?(nu veniti cu raspunsuri in gen intreab-o ca mi se pare jenant)Eu cum aflu daca ea ma place?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

E posibil sa te placa si deja sa-ti fi aratat!
Nu mai astepta si invit-o undeva, s-o ciupesti pe bune.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ti se pare jenant sa o inviti la clasicul suc, atunci continua sa o ciupesti pe facebook.

| h3r a răspuns:

Ce e așa interesant în ciupitul pe facebook? E doar un c#cat. Și tu crezi în el.

| Anonymousss2345 a răspuns:

Ce raspuns interesant.