| Gabriii a întrebat:

Deci sa incepem. Am 16 ani si sunt la liceu. si tot am obsevar ca un baiat de 18 ani aproximativ. ma tot observa... Adica cand trec pe coridor nu isi ia ochii de pe mine..si asta se tot intampla de cateva luni. Cateodata trece pe langa mine sa faca in modul sa ma atinga.happy E foarte dragut. Avem si contact vizual. Dar ce ziceti ma place? Si daca da sa astept sa faca el primul pas? Multumesc!

4 răspunsuri:
| SkyGuy a răspuns:

Sunt de acord cu butterfly

| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Da, chiar te place. Fi sigura de asta.

Poate el e mai timid, de ce nu faci tu primul pas?

Ai putea sa mergi la el sa-l intrebi ceva legat de scoala.
Dupa o conversatie, iti va fi mai usor.

Succes.

| Voidwithin a răspuns:

Ca sa stii daca te place trebuie sa vb cu el contactul vizual e ceva normal...

| lolylolypops a răspuns:

Asteapta sau incearca sa va cunoasteti mai bine sa vorbiti mai mult, sa faceti schimb de numere de telefon, de adrese de e-mail, messenger!