| AllExxUUttzzAA a întrebat:

Hello TPU!:* am nevoie de ajutor acum aproximativ un an am fost impreuna cu un baiat cam 7 luni si acum incepem sa ne apropiem iar. toti prietenii lui imi spun ca ii place din nou de mine? ce sa fac? sa astept sa faca el pasul sau sa incep si eu sa imi arat sentimentele? funitza mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Mikutza98 a răspuns:

Buna. Eu as spune ca ar trebui sa-i atati si tu sentimentela. Daca o sa fii indiferenta el va crede ca tie nu iti pasa de dinsu si va cauta alta fata. De fiecare data cind vei fi prin preajma lui sa-i zimbesti si sa te uiti in ochii lui. Cind vei incepe sa-i arati si tu sentimentele el o sa se indragosteasca de tine mai mult si o sa faca el primul pas. Mult succes! Funda?

5 răspunsuri:
| Anonimul674 a răspuns:

Intreba-l asa :,, Tu crezi ca mai este ceva intre noi? ", dar spune-o cu calm, sa nu-l sperii.
DACA TI-A PLACUT RASPUNSUL PREMIAZA-L

| Woman2Womanro a răspuns:

Pai, ati avut o relatie, deci ar trebui sa puteti comunica mai usor. Ai putea sa il intrebi subtil daca el crede ca ati putea avea din nou o relatie. Sau, mai simplu, il poti intreba daca el crede ca veti ajunge din nou impreuna. Funda?

| Auroree a răspuns:

Daca iti vei arata sentimentele, daca te place, si le va "etala" si el mai mult, deci este recomandat. plus ca va fi si pentru el treaba mai usoara laughing dar asigurate ca te place cu adevarat pana sa accepti o relatie.

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta id meu ellatuyyo69

| AlexOne5 a răspuns:

Pai poti incerca si tu nu este rau... doar sa spui asa: Uite (numele lui) eu vroiam de mult timp sa spun dar am stat sa ma gandesc, eu te plac happy