| jhonnppo a întrebat:

deci sa va explic cum sta treaba, sunt cu ea in clasa de 2 ani amandoi avem 16 anitongue, la inceput de an dupa vreo 2 saptamani ea a inceput sa vorbesca cu mine la scoala pe fb.,venea la mine in banca da nu prea vorbeam ca suntem timizi amandoilaughing, in ore tot sa uita la mine si eu la ealaughing, dar dupa vreo 4 saptamani nu a mai fost la fel cum a fost inainte. nu prea mai vorbeam decat pe fb. P.S,imi trimitea muzica si imi spunea diferite versuri din acea melodie de ex te iubesc etc.,zilele astea la scoala o colega m-a chemat la ea si m-a intrebat daca imi place de o colega,eu aparent am raspuns ca NU, Fiinca in mintea mea e doar ea:X, ea fost in clasa si a auzit si de atunci nu prea mai vb deloc nici la scoala nici pe fb..sambata seara mi-a scris cv si dupa a spus 'aa scuze nu tie am vrut sa iti scriu' dar se vedea ca mintelaughing. DECI ce sa fac oare ma PLACE sau nu? sa ii spun ca o iubesc?, desi in clasa a9-a i-am spus ca imi place de ea si mi-a spus ca suntem doar colegihappy dar atunci nu vb cu mine deloc. si mai nou nici nu ma baga in seama VA ROG ajutati-malove struck

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

De plăcut sigur te place, numai că e jenă ca fată să facă ea primul pas! Spune-i de propunerea pe care ai avut-o şi ai refuzat-o pentru ea, aşa îşi va da seama că o placi şi ai dat cu piciorul la o viitore relaţie ca să fiţi împreună!
vezi dacă te ajută cu ceva:
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

5 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Spune-i vere ce simti ca asa nici ea n-o sa spuna si stati asa 3 ani. spune-i cel mai binetongue

| Dexter27 a răspuns:

Invit-o la o prajitura(suc) in oras spune-i ca ai gresit si vrei sa te revansezi fata de ea ( Vreau sa te invit la o prajitura in oras pentru a-mi cere scuze fata de tine si sa reusesc sa te cunosc un pic mai bine)

| jhonnppo explică (pentru Dexter27):

Crezi ca crede ca imi place de aceea colega? si de aia nu prea mai vorbeste?

| Dexter27 a răspuns (pentru jhonnppo):

Nu te mai lua ca oare ce crede si din astea, vb cu ea cand sunteti doar voi, si intreaba ca dc e rece cu tine in ultimul timp pentru ca u placi f mult. succes

| jhonnppo explică:

Nu se mai uita la altilaughing, am uitat sa adaug ca astazi am merg in spatele banci si am stat acolo tota ziua si imi spunea diferite glume si radeamlaughing, si la tot ce ziceam radealaughing. da numai stiu ce sa fac ca o iubesc enorm:X si mi-e frica nu sa stric prietenia dintre noi2