| AntonioPanda22 a întrebat:

E normal sa imi placa atunci cand primesc lovituri de la iubita mea, adica sa se urce pe mine sa ma imobilizeze, sa ma fac, ca ma pun in genunchi sa imi suceasca mana, sa ii pup picioarele.
Nu in sensul rau, Mie imi place, dar vreau sa stiu daca sunt normal sau nu!
P.S. : Am 20 de ani!

Răspuns Câştigător
| hhhapciuuu a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. toti oamenii au fetishuri.winking oricat de bizare sunt, exista mereu cineva exact ca si tine

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Notiunea de normal cred ca nu se mai limiteaza de mult la actul sexual clasic. Atat timp cat loviturile nu sunt extreme si ele provoaca orgasmul sau ajuta la realizarea acestuia atunci esti in limite. Ceea ce practici tu se cheama masochism, eventual bondage intrand in sfera practicilor BDSM si tu esti partenerul submissive.

| RAY a răspuns:

Antonio nu-i nimic e ceva normal crede-ma, ce te bat astea cand uiti sa le platesti

| SkyPilot a răspuns:

Esti normal. Multi o fac dar nu o recunosc. Distractie placuta!

| djlukass a răspuns:

Asta denota ca esti masochist!

| mrterror a răspuns (pentru djlukass):

Aiurea raspuns.

| djlukass a răspuns (pentru mrterror):

Cu ce e aiurea raspunsul atata timp cat acesta este adevarul? Sau nu stii ce inseamna termenul acesta?

| Azpilicueta a răspuns:

Pai nu prea mult ca dupa se invatahappy

| mrterror a răspuns:

Depinde ce inseamna acele "lovituri". Cat timp si ei ii place ce se petrece intre voi, nu vad care e problema. Si nu, nu esti anormal. Toti avem fetish-urile noastre laughing