| adina53 a întrebat:

Eu plac un baiat, dar sunt mai timida de fel si nu am tupeu sa ii spun ce simt, el cand ma vede uneori zambeste, Ce sfaturi mi ati da pentru a putea prinde tupeu si sa ii spun ce simt?

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

big grin scrie-i o scrisoare
in care ii spui ca il placi
dar esti timida

| Pink_Cleo_1984 a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi situatie si nu e usor de loc dar incearca sa flirtezi cu el si sa ii devii un fel de BFF. La un moment dat va vedea ca iti pasa si...(stii ce va urma)!

funda?

| loladinutza a răspuns:

Zii asa : buna x, vroiam sa iti spun ceva dar nu ma judeca : te iubesc enormmm
ok bafta