| Mainculestu a întrebat:

Buna TPU.Eu sunt cu un baiat de reo 4-5 zile pe care la inceput nu prea il placeam dar acum am inceput sa tin la el si in timp ce eram cu el începusem sa il plac pe cel mai bun prieten al meu...acum el mi-a cerut prietenia si nu stiu ce sa fac pentru ca ii plac pe amândoi si amândoi ma plac si au defectele lor.Promit ca dau funda daca ma ajutati cat mai repede si cat mai bine.merci..puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AndreutzaAndreeaDeea a răspuns:

Alege cu inima.Toti au defectele lor....vezi care te face sa te simti mai bine in preajma lui si care iti acorda mai multa atentie. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubestei pe amandoi ..este simplu.

| AndreutzaAndreeaDeea a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sfat...Din cauza sfaturilor ca acesta se inmultesc curvele.Asa din niste fete cuminti devin niste insensibile, care nu umbla decat dupa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu prea pui sentiment de prima data, ia dezvata-te de obiceiul asta ca o sa ai numai de pierdut

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Nu e bine sa te bagi cu cel mai bun prietenwinking