| Dєєค a întrebat:

Faza este ca imi place un tip, si el ma place pe mine. Probabil el s-a obisnuit cu mine ca amica si acum nu isi da seama ca si eu il plac. I-a zis unui prieten comun ca se impaca cu fosta lui prietena deoarece nu are sanse la mine. Am incercat sa il fac sa isi dea seama ca are, dar nu stiu, nu reactioneazalaughing Adica vorbim muult, am iesit si in oras de cateva ori dar nu s-a intamplat nimic importantthinking cum sa il fac sa inteleaga ca sentimentul e reciproc?laughing Multumesc

Răspuns Câştigător
| TheSol a răspuns:

Spune`i! love struck
Nu rata ocazia.hee hee
Daca chiar il placi, spune`i.
si dupa reactia lui, iti dai seama daca veti avea o relatie sau nu.
Nu risti, nu castigi love struck
baftaa love struck

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i si eu simt ceva pentru tine happy si poate o sa fiti impreuna

| Daria_3335 a răspuns:

POi trebuie sa ii spui ca si tu simti ceva pentru el.incearca sa vorbesti cu el daca nu ai curaj fata in fata macr zii pe net dar daca nu o sa ii spui o sa suferi mult asa mi s-a intamplat si mie:X succes

| anonim_4295 a răspuns:

Zii verde in fata...asa cum am facut eu si mi-a mershee hee