| andrei252 a întrebat:

i-am zis la o fata c-o plac iar acum nu ma baga deloc in seama si nu stiu ce sa fac. eu o plac foarte mult in ore doar la ea ma uit si ea la fel face si nu stiu ce sa cred si nu prea stiu ce sa fac, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu ea, să socializezi de unde să știi tu dacă te place!

| andrei252 explică (pentru Azµre):

Da dar ea de cand i-am zis nu vrea sa vorbesca cu mine

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Poate nu te place si ea

| radugeorge25 a răspuns:

Pai intreab-o daca si ea simte la fel si daca te place... si daca te place fa tu primul pas ca fetele in general sunt mai timide

| andrei252 explică:

Dar inainte ma baga in seama