| aurel71 a întrebat:

TPU, ieri am patit ceva dupa ce am venit de la scoala, i-am spus unei colege sa vina la mine acasa pentru ca suntem prieteni, iar ea a spus da si am inceput sa ne jucam si mi-a spus ca merge la baie. A stat acolo destul de mult si am uitat ca e acolo si am intrat din greseala peste ea si am vazut-o ca se masturbeaza. Ce credetI ca ar trebui sa fac? Eu am 11 ani si chiar imi place mult de ea, dar nu stiu ce sa fac acumn!

13 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pai ce sa faci, sa faci in continuare ce spuneai ca iti place sa faci la prima ta intrebare pe TUPU... pofta buna happy

| aurel71 explică (pentru Kaℓi):

Muyleumsc mult dar incerc sa mae abtin...

| mihai69 a răspuns:

Vezi ce figură ești? Ea te roagă să nu spui nimănui, și tu umpli internetul!
Luzăr...
Data viitoare roag-o să te lase pe tine s-o mângâi acolo.

| Emilian65 a răspuns:

Sa-i respecti dorinta de a nu mai spune la altcineva ce ai vazut tu.

| R0R0 a răspuns:

Shhhh! Nu spune nimanui.

| ywar a răspuns:

Hai ma Aurica, cum naiba ti se intampla tie astea? Ai vazut tu vreo floricica?

| SergiuBoss11 a răspuns:

O do do, a vazut si aurel pasarica pentru prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, Aurel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa nu spui, ca ai vazut-o masturbandu-se sau ca i-ai vazut pasarica? Aurel, da-te la ea, e sansa ta!

| evelinna01 a răspuns:

Uita ceea ce ai vazut si vezi-ti de treaba mai departe thinking

| Ale2409 a răspuns:

Trebuia sa-i bagi tu degetul

| aurel71 explică:

Nu stiu daca pot sa merg mai deprate eu chjiar o plac mult!

| evelinna01 a răspuns (pentru aurel71):

Daca de pe acum ai ramas "marcat", cand o sa mai cresti ce o sa faci? Avand in vedere ca majoritatea in ziua de azi isi incep viata sexuala de la 14-15 ani?