| FcAm a întrebat:

Intr-o zi m-a sunat un baiat,pe care desigur nu-l cunosteam la telefon,care mi-a zis ca ma place si vrea sa se combine cu mine,dar nu-mi spunea cum il cheama, sau macar cum il stim toti.El tot insista si nu ma lasa in pace, si m-am enervat pe el.Cand a vazut ca tot il ignor nu ma mai sunat,iar in seara aceea am aflat de la un prieten ca de fapt era un baiat pe care il cunosc,care e foarte dragut! daca stiam ca e el nu m-as fi comportat asa,dar totusi e si vina lui ca nu mi-a spus cum il
cheama,sau macar porecla, dar totusi as vrea sa ma sune din nou, poate clarificam situatia.Acel prieten a zis ca doar face pe sensibilul,dar mi-e frica ca l-am jignit, si sincera sa fiu mi-e cam dor de el, chiar daca acum o luna nici nu stia ca exist...ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dangel a răspuns:

Daca esti buna, o sa vina la tine cu limba scoasa.

| FcAm explică (pentru Dangel):

Cred si eu, mersi de raspuns

| Dangel a răspuns (pentru FcAm):

winking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Drăguș, nedrăguț, nu așa se procedează. Urât din partea lui. Dacă face pe sensibilul, îți poți închipui că îi place să se joace cu sentimentele tale, nu realizezi că este un șmecher, un prefăcut?
Ar trebui să-ți vezi de treba ta și nu te mai băga în seamă cu toți.
Pa, pa.

| FcAm explică (pentru Legiuitoarea):

Eu imi doream un raspuns legat de ce as putea face sa raman macar prieten(stii tu...intr-un fel) cu el deoarece, nu-mi place sa imi fac dusmani sau ceva de genul...totusi ai dreptate si am sa depind de acest sfat ca el nu e singurullaughing

| mona a răspuns:

Tu nu ai de ce sa te simti prost, ai procedat corect, asa-i trebuie daca nu si a dat numele si totusi tot cei posibil sa te fi pus la incercare sa vada cum reactionezi cand te suna cineva,, necunoscut,,

| nikoleta12 a răspuns:

Suna-l din nou si incepe un subiect cu ca u il stii.nu uita nu te injosi sh pune-i citeva intrebari care lar interesa sau ma rog legat de el...succes