| Bellinda99 a întrebat:

Ieri am vorbit cu prietena mea si mi-a zis ca ea o vorbit cu un coleg de al nostru pe mess(care nah ii dragut frumos destept de treabatongue). Si el i-a zis (de pe id lui) ca el o place de foarte mult timp si i-o fost rusine sa-i spuna. Ea prima oara nu l-o crezut dar el o continuat sa-i spuna ca o iubeste mult si o intrebat-o daca ea vrea sa fie cu el si chestii din asteatongue.Pana la urma ea i-a zis da ca vrea sa fie cu el.Si dupa aceia i-a zis ca de fapt era alt baiat(tot un coleg de al nostru care era super destept foarte frumos foarte amuzant..si pe care ea il iubea super super mult). Si dupa aceia de fapt i-a zis ca o pacalit-o si o zis ca de fapt ei erau mai multi baieti in camera si se prapadeau toti de rasstraight face. Si la sfarsit i-a zis ca trebuie sa plece ca sa pacaleasca si alte fetestraight face. Cam asta ii povestea...Si faza era ca ea pe baiatul care o crezut ca ii prima oara ea il simpatiza si o vrut totusi sa-i zica da pentru ca totusi era de treaba era dragut destept.si iar faza ii ca dupa aia i-a zis ca de fapt era alt baiat si acel baiat era de fapt baiatul pe care ea il iubea cu adevarat de mult timp. Voi fetelor cum v-ati simti daca vi s-ar intampla si voua asa? Sau voi baietilor ati face vreodata asta unei fete?

5 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Nici nu m-as fii gindit sa fac asa ceva... totusi fata respectiva ar trebui sa se simta prost. Da ca mie mi sar intimpla asa ceva nu mas simtii tocam in "apele mele"... Din pacate sun si baetii mai nesimtitii desi nu imi place sa spun si multa lume poune totii baieti intr-o cratita spunind ca totii sunt nesimtitii dar nu e asabig grinbig grin

| danizz a răspuns:

Nu ca acum am iubita

| YuriSdee a răspuns:

Eu m'as simiti prost..adica totusi. Baietii sunt niste ratati, unele fete chiar le cad in plasa. Pot sa zic ca uni baietii sunt super de treaba. dar altioh go on
Sincer imi pare rau de prieetena ta si sper sa treaca peste cu brio.

| Bellinda99 explică (pentru YuriSdee):

Pai stiu..adica oricine s-ar simti prost...pentru ca nu este deloc o gluma prea buna.Defapt este una chiar foarte foarte proasta.Si mersi pai a doua zi dupa ce s-o intamplat asta am iesit eu cu ea pe afara ca s-o mai inveselesc pentru ca s-a simtit foarte prost.

| YuriSdee a răspuns (pentru Bellinda99):

E chiar bine ca ai facut asta! Si sper sa nu vi se mai intample...adica nu prea stiu ce sa zic...dar macar pot sa zic ca ai facut un lucru extrem de bun iesind cu ea pe afara. Bravo!love struck